signed lower left: 'SKRZYPEK' and dated lower right: '2019'. signed, dated and described on the reverse: 'GRZEGORZ | SKRZYPEK | "GALAKTYCZNY | ROCK AND ROOL" | 2019 | OLEJ PŁÓTNO'