作为 2024-09-19 01:44:00
FRANK STELLA
Lot 32
Itata from V series, 1967
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd AP XII. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS67-152)
42.5 x 57.5 cm
Lot 32
Itata from V series, 1967
42,5 x 57,5 cm
€ 3.000 - 5.000
拍卖: 3 天
拍卖: 24.09.2024 12:30 拍卖时间
拍卖编号: 29843
拍卖名称: Prints and Multiples: Private collection lots 1-68
Lithographie en couleur. Signée, datée et numérotée AP XII. Timbre sec. Ed. Gemini G.E.L, Colour lithograph. Signed, dated and numbered AP XII. Dry stamp. Ed. Gemini G.E.L
35 其他作品 FRANK STELLA
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
26
York Factory II
, 1974
Zeefdruk in 53 kleuren. Getekend, gedateerd en genummerd 83/100. Ed. Gemini G.E.L., LA (n°FS 73-5090) (Cat.567)
€ 8.000 - 12.000
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
28
Leo Castelli from Purple Series
Lithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 56/100. Droogstempel. Ed.Gemini G.E.L., Los Angeles (FS52-450)
€ 1.500 - 2.500
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
29
Ileana Sonnabend from purple series
Lithografie. Getekend en genummerd 58/100. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS72-443)
€ 1.500 - 2.000
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
30
Kay Bearman from purple series
Lithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 58/100. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS72- 442)
€ 1.500 - 2.000
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
31
Black Adder from V series
Kleurenlithografie. Getekend, gedateerd en genummerd T.P V. Droogstempel. Gemini G.E.L., LA FS 67-154
€ 5.000 - 8.000
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
33
Sanbornville from the Eccentric Polygons series
, 1974
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 40/100. Droogstempel. Gemini G.E.L (FS 67-128)
€ 2.000 - 3.000
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
34
Wolfeboro from Eccentric Polygons
, 1974
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 42/100. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS67-115)
€ 2.500 - 3.500
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
35
Moultonboro from Eccentric Polygons
, 1974
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 40/100. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA (FS67-112)
€ 2.500 - 3.500
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
36
Creede I from Copper series
, 1970
Lithografie. Getekend, gedateerd en genummerd 54/70. Droog stempel. Ed. Gemini G.E.L, LA
€ 1.000 - 1.500
3 天 | Bonhams Los Angeles
FRANK STELLA
37
Pagosa Springs from Copper Series
, 1970
Lithografie en zeefdruk in kleur. Getekend en genummerd 54/75. Droogstempel. Ed. Gemini G.E.L, LA
€ 2.000 - 3.000
FRANK STELLA
America's Leading Gallery Artists
Bestseller Artists--Contemporary Art
Hard Edge
Minimal Art
New York School
Post-Painterly Abstraction
Systemic Painting