作为 2024-09-16 01:43:35
ANTONIO CALDERARA
Lot 55
Spazio continuo a quadrati, 1965
Zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 33/50
40 x 38.5 cm
Lot 55
40,0 x 38,5 cm
€ 250 - 350
拍卖: 24.09.2024 12:30 拍卖时间
拍卖编号: 29843
拍卖名称: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Sérigraphie en couleur. Signée, datée et numérotée 33/50, Silkscreen print in colour. Signed, dated and numbered 33/50
1 其他作品 ANTONIO CALDERARA
4 天 | Bonhams Los Angeles
ANTONIO CALDERARA
54
In quadroto quadrati
, 1966
Set van twee zeefdrukken. Getekend, gedateerd en genummerd respectievelijk 35/50 en 40/50
€ 500 - 600
ANTONIO CALDERARA
Konstruktivismus