35 mm zwart-wit film en potlood op kaart. Getiteld, gedateerd, gemonogrammeerd, verantwoord en genummerd Exempalire III/X. Ed. Galerie Folker Skulima, Berlijn
50,0 x 65,5 cm
€ 8.000 - 10.000
拍卖: 24.09.2024 12:30 拍卖时间
拍卖编号: 29843
拍卖名称: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)