作为 2024-09-16 01:44:59
CLAIRE TABOURET
Lot 223
The Spell, 2022
Zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 37/75
80 x 45.5 cm
Lot 223
The Spell, 2022
80,0 x 45,5 cm
€ 2.500 - 3.500
拍卖: 24.09.2024 12:30 拍卖时间
拍卖编号: 29843
拍卖名称: Prints and Multiples (Private collection lots 1-68)
Sérigraphie en couleur. Signée, datée et numérotée 37/75, Silkscreen in colour. Signed, dated and numbered 37/75
3 其他作品 CLAIRE TABOURET
4 天 | Bonhams Los Angeles
CLAIRE TABOURET
222
The Dock
, 2022
Zeefdruk in kleur. Getekend, gedateerd en genummerd 52/75
€ 2.000 - 3.000
11 天 | Christie's Paris
CLAIRE TABOURET
414
Les Madones (Étude 3)
, 2014
oil and fluorescent paint on canvas
€ 36.000 - 54.000
34 天 | Bonhams Los Angeles
CLAIRE TABOURET
Self-Portrait with a Hood (Pink)
, 2021
Impression digitale sur Hahnemühle Museum
€ 800 - 1.200
CLAIRE TABOURET