作为 2024-09-14 03:15:53
Friedensreich Hundertwasser
Lot 194-028176/0003
Guten Tag, Herr Kampmann, 1990
Collotypie (Lichtdruck) in Farbe auf schwarzem festen Papier
19 x 27 cm
Lot 194-028176/0003
19,0 x 27,0 cm
€ 150
拍卖: 9 天
拍卖: 01.10.2024 15:25 拍卖时间
拍卖编号: 107915
3 其他作品 Friedensreich Hundertwasser
2 天 | Bonhams Los Angeles
FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER
245
Homage to Schröder-Sonnenstern
Kleurenzeefdruk en metaalstempeling op grijsbruin perkament. Getekend, gedateerd en genummerd in de plaat 03169/4200
€ 400 - 600
9 天 | Bonhams Los Angeles
Friedensreich Hundertwasser
50
Irinalandover the Balkans, pl. 7, from Look at it on a Rainy day
, 1971
Screenprint in colors with metal embossing on wove paper
€ 2.700 - 3.600
18 天 | Mallet Auction
Friedensreich Hundertwasser
1056
Arabian Woman
, 1955
lithograph
€ 950 - 1.300
Friedensreich Hundertwasser
Phantastischer Realismus
Top Museum Artists--Post War Art